Pet Bakery & Artisanal Pet Treats | AVS Licensed | Free shipping for only treats & supplements above SGD45 - Not applicable for cakes

Collection: Treat Bar

Prices reflected below are cost per gram unless stated otherwise.
You can select the quantity you would like to purchase from the drop down menu in each product listing.
15 products
  • Training Bites: Chicken
    Training Bites: Chicken
    Regular price
    $0.18
    Sale price
    $0.18
    Unit price
    per 
  • Training Bites: Pork
    Training Bites: Pork
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Training Bites: Beef
    Training Bites: Beef
    Regular price
    $0.22
    Sale price
    $0.22
    Unit price
    per 
  • Green Lipped Mussels
    Green Lipped Mussels
    Regular price
    $0.28
    Sale price
    $0.28
    Unit price
    per 
  • Duck Footies
    Duck Footies
    Regular price
    $0.24
    Sale price
    $0.24
    Unit price
    per 
  • Pig Ear Strip
    Pig Ear Strip
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • Chicken Wing Tips
    Chicken Wing Tips
    Regular price
    $0.22
    Sale price
    $0.22
    Unit price
    per 
  • Duck Tongue Bites
    Duck Tongue Bites
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $0.65
    Unit price
    per 
  • Beef Tendon Chews
    Beef Tendon Chews
    Regular price
    $0.24
    Sale price
    $0.24
    Unit price
    per 
  • Honey Glazed Pork Jerkies
    Honey Glazed Pork Jerkies
    Regular price
    $0.26
    Sale price
    $0.26
    Unit price
    per 
  • Beef Lung Puffs
    Beef Lung Puffs
    Regular price
    $0.22
    Sale price
    $0.22
    Unit price
    per 
  • Frog Leg Crunchies
    Frog Leg Crunchies
    Regular price
    $0.26
    Sale price
    $0.26
    Unit price
    per 
  • Yellowtail Scad
    Yellowtail Scad
    Regular price
    $0.26
    Sale price
    $0.26
    Unit price
    per 
  • Beef Bully Stick
    Beef Bully Stick
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $11.00
    Unit price
    per 
  • Lamb Bully Stick
    Lamb Bully Stick
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $13.80
    Unit price
    per